Dron szkolenia

Usługi video wykonywane dronem tel. 501138065

Dron szkolenia – pomoc dla osób początkujących, nauka latania i uzyskanie uprawnień do lotów dronami

drony

 

Czy wiesz, że waga drona oraz jego certyfikat decyduje o tym gdzie możesz latać dronem? Jesteś zarejestrowanym operatorem drona? Wiesz, że każdy lot powinien być zgłoszony przez aplikację? Chcesz kupić pierwszego drona i uniknąć kłopotów z Prokuraturą?Zastanawiasz się jakie musisz mieć uprawnienia by latać dronem poza RP? A może chcesz się nauczyć latać dronem FPV bądź DJI Mini 4 Pro albo Dji Mavic?

Pomogę Ci również w kwestii kupienia odpowiedniego drona i to w najlepszej cenie!

Zdobądź Skrzydła z Profesjonalistą – z wykształcenia jestem prawnikiem, a z zamiłowania operatorem drona, który lata dronami już od 8 lat, posiada uprawnienia na drony do 25kg na terenie Polski i Unii Europejskiej (a także w Dubaju). Dotychczas nabyłem już 30 dronów (FPV, komercyjne i profesjonalne różnych firm, w tym DJI, Parot, Autel..) i wylatałem wiele godzin, dlatego chcę się podzielić z Tobą moim doświadczeniem praktycznym i zawodowym.

Nieważne czy kupujesz nowego czy używanego drona, ale ważne abym móc nim latać zgodnie z prawem również po 31 grudnia 2023 r., gdy znaczenie będą miały certyfikaty dronów (bez tego będziesz mógł latać tylko w polu). Ja chcę pomóc Ci zrozumieć obowiązujące przepisy dotyczące latania dronami do 250 g oraz powyżej tej wagi nie tylko na terenie Polski ale i UE oraz innych krajów. Co więcej podpowiem jak kupić najtaniej dobrego drona i jak nim zarabiać oraz nauczę Cię latać Twoim pierwszym dronem.

 

licencja na drony

 

Jak wybrać drona

Ta oferta dotyczy szkolenia indywidualnego bądź grupowego, podczas spotkania osobistego bądź online, w zakresie:

1. Prawo Lotnicze i Praktyczne Wskazówki i pomoc w zarejestrowaniu się jako operator oraz zdaniu egzaminu państwowego do legalnego latania dronami

– dowiesz się wszystkiego o wymogach prawnych dotyczących latania dronami w zależności od jego wagi, Twojego wieku, rodzaju drona i miejscu w którym chcesz latać (w tym dopuszczalnych odległości) – tzn. gdzie i jak oraz czym można latać;
– otrzymasz szczegółowe informacje na temat wymaganej aplikacji przed każdym lotem oraz obsługi aplikacji;
– pomogę Ci z rejestracją w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego oraz egzaminami online jeśli potrzebnymi do lotów na terenie całej Unii Europejskiej.

2. Wybór Odpowiedniego Drona:

– dowiesz się czym różni się dron FPV (sportowy) od dronów typu DJI Mavic lub DJI Mini;

– zrozumiesz czym jest certyfikacja dronów, która niektórym dronom już od stycznia 2024 r. nie pozwoli latać w mieście (dlatego nie kupuj drona w ciemno);
– indywidualnie doradzę jaki dron będzie najlepszy do Twoich potrzeb (w zależności czy zależy CI na śledzeniu ciebie podczas jazdy na nartach, czy na zdjęciach, czy na czujnikach bądź szybkim manewrach FPV);
– wykorzystując moje kontakty pomogę Ci przy zakupie nowego drona w najlepszej cenie lub doradzę przy zakupie używanego drona.

3. Nauka obsługi drona – pierwsze loty:

– pomogę Ci w ustawieniach oraz aktywacji każdego drona od DJI;
– nauczę Cię pierwszych lotów i podstawowych zasad dobrego nagrywania i bezpieczeństwa lotu;
– podpowiem Ci czym jest DJI CARE i czy warto go wykupić, jak reklamować drona i na co uważać w tym konieczne konserwacje drona i potrzebne (lub zbędne) akcesoria do drona;
– dowiesz się czy i kiedy ubezpieczenie cywilne jest wymagane, a kiedy i jak kupić je za mniej niż 50zł.

4. Doświadczenie i Współpraca:

Wykorzystam moje ośmioletnie doświadczenie jako operatora dronów, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele w dziedzinie latania dronami.
Będę służyć pomocą w indywidualnych potrzebach i wykorzystaniu mojej wiedzy.

5. Dodatkowo każdy korzystający z mojego szkolenia porad będzie miał czas na zadanie indywidualnych pytań w zakresie, którego go najbardziej interesują oraz możliwość skorzystania z moich dronów (przy szkoleniu osobistym). Latałem w Wielu krajach Unii Europejskiej i poza UE, w tym w Turcji, Dominikanie, itd..

Korzystam z dronów rekreacyjnie, zawodowo, a także z dronów FPV, w tym DJI Avata (oraz PetaFPV) i często zarabiam na obsłudze firm dzięki dronom. Chcę się podzielić moim doświadczeniem i dlatego organizuję kursy / szkolenia / porady rozszerzone o pomoc w zakupie drona i rejestracji operatora dronów (także zdaniu egzaminów ULC).

Stale widzę, jak ludzie marnują pieniądze na drony, które nie są im potrzebne, dobierają zbyt drogie drony do swoich potrzeb, niszczą drony przez brak wiedzy (której nie nabędziesz kupując drona w Media.. lub innym sklepie sieciowym lub nawet firmowym DJI), albo przepłacają za dron, który w danej chwili możesz kupić np. 500zł taniej i to nowy! Pamiętaj, że upadek drona nawet 249g z 50m może zabić człowieka lub spowodować katastrofę na drodze!

Reasumując, oferuję w cenie 300zł szkolenie online lub grupowe (osobiste) bądź w cenie 500zł indywidualne (online lub osobiste) w zakresie jw. nie tylko na terenie woj. Śląskiego ale w całej Polsce – za dopłatą będę z Tobą przy uruchomieniu Twojego drona lub zdawaniu egzaminów, a jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zadzwoń lub napisz do mnie aby omówić szczegóły lub ustalić termin szkolenia.

 

uprawnienia na drona

 

#DronyPierwszyRaz
#SzkoleniaDrony
#PrawoDronowe
#WybórDrona
#SzkolenieOperatoraDrona
#BezpieczneLataniDronem
#DronyWPraktyce
#DronyPL
#LatamyLegalnie
#EgzaminyDronowe
#PolskaDrony
#PomocDrony
#DronyDlaPoczątkujących
#DronRadar
#PolskiePrawoLotnicze
#FPViDrony
#SzlifujSwojeDronoweUmiejętności
#DronyFPV